Jednak jest jakiś inny post niż konferencja :D hehehehe
taak, a Ty miałaś dać znać o wydarzeniu :D
A dałam :)
Ooo bardzo fajne. :D
Ja nie bardzo lubię ;P Jakoś świeca mi tandetą ale jeśli ktoś lubi, to czemu nie :D Trochę z królem lwem mi się kojarzy ta bluza :D
mam takie same odczucia ;)
haha królem lwem :D
Hej !Chciałam Cie poinfromować, że zostałaś przeze mnie nominowana do liebster blog award. Pytania znajdziesz na https://warkoczslow.wordpress.comPozdrawiam Ciepło, A.
Gdzie w pobliżu jakieś fajne miejscówki na deskorolke?
hahaha
Jednak jest jakiś inny post niż konferencja :D hehehehe
OdpowiedzUsuńtaak, a Ty miałaś dać znać o wydarzeniu :D
UsuńA dałam :)
UsuńOoo bardzo fajne. :D
OdpowiedzUsuńJa nie bardzo lubię ;P Jakoś świeca mi tandetą ale jeśli ktoś lubi, to czemu nie :D Trochę z królem lwem mi się kojarzy ta bluza :D
OdpowiedzUsuńmam takie same odczucia ;)
Usuńhaha królem lwem :D
UsuńHej !
OdpowiedzUsuńChciałam Cie poinfromować, że zostałaś przeze mnie nominowana do liebster blog award.
Pytania znajdziesz na https://warkoczslow.wordpress.com
Pozdrawiam Ciepło,
A.
Gdzie w pobliżu jakieś fajne miejscówki na deskorolke?
OdpowiedzUsuńhahaha
Usuń