Około 2 miesięcy temu, na ulicy Szewskiej we Wrocławiu, odbywał się Jarmark Ekologiczny. Przechadzając się po budkach oferujących przeróżne towary, natknęłam się na stoisko z kosmetykami. Nie trzeba wyjaśniać, że stanęłam jak zahipnotyzowana. Produkty wyglądały bosko! Kiedy zaczęłam czytać składy - przepadłam totalnie. Filozofią marki brzmi:
WCIERAMY W CIAŁO TYLKO TO CO MOŻNA ZJEŚĆ. Współczujemy produktom zawierającym sztuczne konserwanty, barwniki i wypełniacze.
Znacie mnie i wiecie jak bardzo namawiam do czytania składów i kupowania kosmetyków 'zdrowych' ;)
A więc zobaczcie co zagościło w moim mieszkanku.
Nie dodawałam do zdjęć opisów, gdyż prawie wszystko można przeczytać na nich samych. Ja dopiero zabieram się do testów, więc z pewnością będą tu posty na temat konkretnych produktów i mojej opinii.
Znacie TRAWIASTE? Jak Wam się podoba? :)
Pierwszy raz widzę takie kosmetyki i chętnie bym się na coś skusiła :)
OdpowiedzUsuńdosyć, że zdrowe to jak ładnie zapakowane :D
OdpowiedzUsuńCzekam na opinię bo zapowiada się ciekawie !;)
OdpowiedzUsuńczekam na Twoją recenzje! :D
OdpowiedzUsuńzrób posta o swoich ciuchach :D masz bardzo fajny styl :p gdzie kupiłaś i kiedy :D gdzie znaleźć i jak szukać fajnych ciuchów :)
OdpowiedzUsuńMiałam ich trzy kosmetyki i niestety zadowolona byłam tylko ze szminki buraczanej. Ale może Tobie podpasują. :)
OdpowiedzUsuńAmazing blog you have here, i'm sure this can attract lots of readers over the net for the cool write up. Keep it up.
OdpowiedzUsuńLydia Supremacy
ciekawe :)
OdpowiedzUsuńsama bym spróbowała :)
urodamodajedzenie.blogspot.com
hej pytanie a w zasadzie prosba ,zrobiłabys filmik albo krotka intepretacje o double serum firmy clarins
OdpowiedzUsuńw linku wysylam sklad produktu : http://2.bp.blogspot.com/-FvE1pztJ35o/UWj807DBdAI/AAAAAAAACbg/D5rRSdxM1EU/s1600/DSC06595.JPG
przegrzanie gorsze od zmarzniecia?
OdpowiedzUsuńhttp://www.kreatywna.pl/styl-zycia/dziecko/przegrzanie-gorsze-od-zmarzniecia/
też je mam, kupiłam w drogerii w Warszawie, muszę powiedzieć że są rewelacyjne i świetne ;)
OdpowiedzUsuńczekam na Twoją opinię bo ja daję im 5/5 ;)
wow, bardzo ciekawe produkty, czekam na opinie :)
OdpowiedzUsuńDo tej pory nie miałam do czynienia z tymi kosmetykami. Zapowiadają się obiecująco, więc z pewnością niebawem po nie sięgnę i przetestuję:) Dzięki za przedstawienie mi tej Trawiastej serii:)
OdpowiedzUsuńja z córką używamy ich żel do zębów (25zł) i mleczko do oczyszczania twarzy (40zł). Jesteśmy zadowolone, od wiosny 2016. Czyli już pół roku. Na stronie piszę termin przydatności 2 miesięcy - ale nic się zupełnie nie pogorszyło. Wręcz odwrotnie - innych past do żebów czy mleczek do oczyszczania twarzy nie używamy.
OdpowiedzUsuńJeszcze z takim naturalnymi kosmetykami nie miałam do czynienia :)
OdpowiedzUsuńA jak opisalabyś smak tych kosmetyków? :)
OdpowiedzUsuń